Nedelja, 14.02.2021.
11:00
Svečano otvaranje
11:10 1000m
Vojska i Policija (30 takmičara)
11:25 4000m
Juniori ( 02-03; 04-05) (maksimalno 50 takmičara)
12:00 3000m
Juniorke ( 02-03; 04-05) и сениорке (maksimalno po 30 takmičarki)
12:15 5000m
Seniori (maksimalno 50 takmičara od toga stranih do 20)
BeliKros.org - Winter 2017 - Rezultati

Rezultati

Godina: 2021.

Rezultati ranijh trka

 

1000m - VOJSKA I POLICIJA / MILITARY and POLICE (11:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
Muškarci
1 350 Mv Ivan Dlačić 1988 Vojska - 72. bigada-Grifoni 3:51,8
2 187 Popović Vlajko 1993 Vojska - 72. bigada 3:55,8
3 188 Radenković Petar 1996 Vojska - 72 brigada 3:58,4
4 191 Ivković Slobodan 1980 Vojska - Vojna policija 3:59,4
5 189 Živković Mladen 1997 Vojska - Rv i PVO 4:03,2
6 352 Igor Jakimovski 1976 Vojska S. MAK 4:10,9
7 171 Ajeti Ajredin 1986 Vojska - Komanda za obuku 4:19,2
8 247 Panić Marko 1987 Vojska - Komanda za obuku 4:21,5
9 353 Veselin Petrušić 1972 Policija Nikšić MNE 4:26,2
10 186 Kalezić Toman 1983 Vojska - Komanda za obuku 4:34,8
11 170 Tomić Tanasko 1983 Vojska - Komanda za obuku 4:44,7
12 196 Čekić Branko 1971 Vojska - Rv i PVO 4:51,2
13 351 Stefan Dlačić 1993 Vojska - Garda 5:20,9
14 199 Radak Perica 1972 Vojska - Rv i PVO 5:28,2
15 195 Jakovljević Dušan 1961 Vojska - Vojna policija DNS
Žene
1 194 Jovanović Nevena 1988 Vojka - vojna policija 4:53,6
2 360 Koteska Veljković Biljana 1973 MUP SAJ 5:40,8
3 190 Jovanović Gordana 1982 Vojska - RV i PVO 6:44,8
 

4000m - JUNIORI (2002-2003) / Junior Men (11:25)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 340 Saša Miljković 2002 AK Trepča K. Mitrovica SRB 15:05.6
 

4000m - JUNIORI (2004-2005) / Junior Men (11:25)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 343 Nikola Mijailović 2004 AK Novi Pazar SRB 14:43.5
2 344 Kabir Zilkić 2006 AK Novi Pazar SRB 15:01.9
3 346 Ognjen Čorbić 2004 AK Čačak SRB 16:34.6
4 345 Jahia Zukorlić 2006 AK Novi Pazar SRB DNS
5 341 Jovan Miladinović 2004 Podgorica MNE DNS
6 342 Konstantin Šimić 2005 AK Apatin SRB DNS
 

3000m - JUNIORKE (2002-2003) / Junior Women (12:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 320 Sanja Đoković 2002 AK Čačak SRB 13:05:7
 

3000m - JUNIORKE (2004-2005) / Junior Women (12:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 325 Mejra Mehmedović 2006 AK Novi Pazar SRB 12:01.5
2 326 Tara Vučković 2008 AK Crvena zvezda SRB 13:20.7
3 323 Sara Dešić 2005 AK Prijedor RS BiH 14:19.2
4 321 Anastasija Udovičić 2005 AK Prijedor RS BiH 14:41.2
5 324 Katarina Čubrilo 2005 Gradiška RS BiH 14:54.1
6 322 Maja Drljić 2005 AK Prijedor RS BiH DNF
 

3000m - SENIORKE / Senior Women (1982-2001) (12:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 307 Saima Murić 2006 AK Novi Pazar SRB 11:46.1
2 309 Lenka Nikolić 2006 AK Novi Pazar SRB 11:57.1
3 308 Lucia Kimani 1981 AK Banja Luka RS BiH 12:07.6
4 306 Aleksandra Kostadinović 1990 AK Srem Laćarak SRB 12:09.3
5 304 Slađana Stamenković 1966 AK Crvena zvezda SRB 12:39.8
6 305 Slađana Pejović 1984 AK Nikšić MNE 13:05.4
7 300 Samanta Tot 1986 Vrbaški AK Vrbas SRB 14:22.9
8 303 Ariana Ilić 1966 Meljak, Barajevo SRB 18:59.3
9 301 Vesna Pavlićević 1985 AK Podgorički maraton MNE DNS
10 302 Rada Miladinović 1979 Podgorica MNE DNS
 

5000m - SENIORI / Senior Men (1982-2001)(12.15)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 122 Miloš Malešević 2000 AK Inđija SRB 16:46,4
2 136 Nikola Raičević 1994 AK Partizan Beograd SRB 17:14,2
3 117 Milan Mitrović 1994 Beogradski trkački klub SRB 17:25,8
4 125 Đuro Borbelj 1995 AK Apatin SRB 17:27,7
5 132 Mirko Mauna 2001 AK Srem Sr.Mitrovica SRB 17:53,6
6 137 Miloš Krstić 1987 AK Leposavić SRB 18:05,7
7 139 Matjaž Pregrat 1995 AK Krka SLO 18:26,0
8 133 Božidar Vujić 1994 AK Maraton Brčko RS BiH 18:26,6
9 120 Miloš Rančić 1992 S. MAK 18:29,3
10 115 Stefan Tovilović 2001 AK Panonija Pančevo SRB 18:41,2
11 121 Žan Tošev 1992 S. MAK 19:09,3
12 119 Kristijan Stojani 1995 S. MAK 19:51,9
13 135 Siniša Marčetić 1984 AK Banja Luka RS BiH 20:14,3
14 118 Igor Jakimovski 1976 S. MAK 20:26,6
15 134 Branimir Šatara 1994 AK Banja Luka RS BiH 20:30,9
16 131 Miloš Klindo 1996 ARK Gradiška RS BiH 21:43,1
17 114 Filip Delić 1983 AK C. Zvezda Bgd SRB 21:51,2
18 129 Veselin Petrušić 1972 AK Nikšić MNE 22:05,6
19 130 Dušan Krcunović 1969 AK Nikšić MNE 22:43,6
20 116 Miljan Milojković 1978 AK Niški maraton Požarevac SRB 23:21,6
21 123 Bojan Ćirić 1986 AK Bor SRB DNS
22 124 Miloš Simeonović 1984 AK Bor SRB DNS
23 126 Denis Firulović 1997 AK Apatin SRB DNS
24 127 Nemanja Đurić 1994 AK Apatin SRB DNS
25 128 Aleksandar Stajić 1998 AK Apatin SRB DNS
26 138 Aleksandar Krstić 1987 AK Leposavić SRB DNS
27 201 Aleksandar Kovačević 1966 Novi Beograd SRB DNS

Vremenske prilike - Weather condition:

Pretežno sunčano, hladno - mainly sonny, cold

Temperatura: od -2 to 0 stepeni - degree

Relativna vlažnost - relative humidity: 60 %

Vetar - Wind: severni - N 2-3 m/s

Staza - Trail: smrznuta, bez snega - frozen, no snow