Nedelja, 13.02.2022.
11:00
Svečano otvaranje
11:10 1000m
Vojska i Policija (30 takmičara)
11:25 4000m
Juniori (03-04; 05-06) (maksimalno 50 takmičara)
12:00 3000m
Juniorke (03-04; 05-06) и сениорке (maksimalno po 30 takmičarki)
12:15 5000m
Seniori (maksimalno 50 takmičara od toga stranih do 20)
12:45 1000m
Humanitarna trka „U slavu života“ (do 25 takmičara)
BeliKros.org - Winter 2017 - Rezultati

Rezultati

Godina: 2022.

Rezultati ranijh trka

 

1000m - VOJSKA I POLICIJA / MILITARY and POLICE (11:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
Muškarci
1 113 Ivan Dlačić VP 8486 Pancevo 3:15,1
2 9 Damnjan Vukićević 1996 Žandarmerija - MUP 3:18,1
3 3 Darko Antić 1981 Žandarmerija - MUP 3:21,6
4 110 Vlajko Popović VP 8486 Pancevo 3:26,6
5 10 Igor Jakimovski 1976 Vojska S. MAK 3:28,0
6 8 Lazar Bogićević 1997 Žandarmerija - MUP 3:30,9
7 111 Đorđe Tanasković VP 8486 Pancevo 3:31,0
8 112 Petar Radenković VP 8486 Pancevo 3:32,1
9 107 Siniša Stanković 1988 Žandarmerija - MUP 3:42,6
10 127 Dejan Nešković 1994 Kobre 3:45,2
11 128 Mihailo Drobnjak 1997 Kobre 3:46,0
12 126 Radović Bojasn 1985 Kobre 3:46,9
13 116 Miloš Basarić 1996 VP 4805 Beograd 3:47,7
14 122 Milan Stanković 1996 19.logb/1. br KoV 3:48,6
15 4 Josip Bagi 1979 Žandarmerija - MUP 3:49,7
16 7 Mladen Drobnjak 2001 Žandarmerija - MUP 3:50,3
17 120 Dalibor Ušljebrka 1989 Kobre 3:50,8
18 105 Milan Stanisavljević 1987 Žandarmerija - MUP 3:52,9
19 123 Nenad Janković 1996 11.pb/1. br KoV 4:06,8
20 131 Miroslav Popović 1999 Kobre 4:11,7
21 124 Slaviša Janković - Katanić 1988 11.pb/1. br KoV 4:16,4
22 125 Ivan Janković 1989 11.pb/1. br KoV 4:17,1
23 114 Dalibor Kragović Garda 4:17,7
24 129 Dušan Jakovljević 1961 Kobre 4:26,6
25 121 Živan Dudić 1994 RV i PVO 4:35,5
26 115 Goran Milanović Garda 4:37,8
27 109 Nenad Kostadinović 1988 Žandarmerija - MUP 4:39,7
28 6 Stevan Mrkalj 1976 Žandarmerija - MUP 4:40,3
29 106 Miroslav Krstić 1980 Žandarmerija - MUP 4:47,0
30 118 Stanislav Živanović 1992 Banatska brigada 5:07,6
31 130 Dejan Sekulić 1975 Kobre 5:44,4
32 1 Svetozar Ristanović 1992 Ratna mornarica -- Vojska
33 2 Stefan Stević 1997 MUP Čukarica-Beograd
34 5 Petar Đuričin 1980 Žandarmerija - MUP
35 108 Lazar Momčilović 1980 Žandarmerija - MUP
36 117 Milanko Bilić Kadet Vojna akademija
37 119 Mladen Živković 1997 RV i PVO
38 132 Milivoje Jovović 1986 Kobre
Žene
1 101 Biljana Koteska Veljković 1973 SAJ MUP 5:38,4
2 104 Gordana Jovanović 1982 RV i PVO 5:39,2
3 103 Marijana Bursać 1991 RV i PVO 5:46,8
4 102 Jelena Lazić 1991 RV i PVO 5:51,7
 

4000m - JUNIORI (2003-2004) / Junior Men (11:25)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 184 Jahia Zukorlić 2006 AK Novi Pazar SRB 12:54.7
 

4000m - JUNIORI (2005-2006) / Junior Men (11:25)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 185 Kabir Zilkić 2006 AK Novi Pazar SRB 12:42.9
2 187 Aldin Ćatović AK Novi Pazar SRB 12:45.4
3 186 Samed Hadžić AK Novi Pazar SRB 13:12.7
 

3000m - JUNIORKE (2003-2004) / Junior Women (12:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 310 Lejla Mekić Novi Pazar SRB DNS
 

3000m - JUNIORKE (2005-2006) / Junior Women (12:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 311 Tara Vučković 2008 AK C. Zvezda, Beograd, SRB 11:10.4
2 312 Jana Rajić 2008 AK C. Zvezda, Beograd, SRB 11:46.2
3 313 Petra Vasilić 2010 AK C. Zvezda, Beograd, SRB 12:43.1
 

3000m - SENIORKE / Senior Women (1983-2002) (12:00)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 306 Saima Murić 2006 AK N. Pazar, SRB 10:09.1
2 304 Milosavljević Katarina 2000 AK C. Zvezda, Beograd, Čuk. SRB 10:28.5
3 307 Mejra Mehmedović 2006 AK N. Pazar, SRB 10:38.2
4 309 Lenka Nikolić 2006 AK N. Pazar, SRB 10:52.2
5 302 Slađana Stamenković 1996 AK C. Zvezda, Bgd, SRB 11:18.2
6 305 Damjana Perenčević 1999 ARK Somaraton, Sombor, SRB 12:11.3
7 301 Maja Rajčina 1995 AK Delta, S. MAK 13:15.4
8 303 Jagoda Stolić 1985 AK Čačak SRB DNS
9 308 Teodora Simović AK N. Pazar, SRB DNS
 

5000m - SENIORI / Senior Men (1983-2002)(12.15)

R..b.
Position
Start. br.
BIB
Prezime i ime
Surname and name
Godiste
Born
Klub/drzava
Club/Country
Rezultat
Result
1 314 Jan Kokalj 1997 Kladivar, Celje, SLO 14:38.6
2 318 Dario Ivanovski 1997 AK Delta, S.MAK 14:43.9
3 316 Uroš Gutić 1997 AK Borac, B. Luka, RS, BiH 15:06.2
4 317 Đuro Borbelj 1995 AK Apatin, SRB 15:11.2
5 169 Nikola Mijailović 2004 AK Novi Pazar, SRB 15:30.3
6 315 Milan Mitrović 1994 AK 011TRI Beograd, SRB 15:46.7
7 320 Aleksandar Krstić 1987 AK Leposavić, SRB 16:02.0
8 321 Miloš Krstić 1987 AK Leposavić, SRB 16:03.7
9 326 Miodrag Vukić 1993 AK Hajduk MT, Kula, SRB 16:20.3
10 322 Filip Nedeljković 2003 AK C. Zvezda, Beograd, SRB 16:35.2
11 324 Nikola Ilievski 1993 AK Delta, S.MAK 17:11.2
12 328 Miroslav Pešić 1984 AK Apatin, SRB 17:16.3
13 323 Igor Jakimovski 1976 AK Delta, S.MAK 17:25.3
14 319 Martin Trajanovski 1996 AK Delta, S.MAK 17:43.2
15 325 Miloš Dragović 1993 VAK 1926 SRB DNS
16 327 Denis Firulović 1997 Kladovo, SRB DNS
17 170 Radiša Simić 1967 Cerski junaci, Valjevo, SRB DNS

Vremenske prilike - Weather condition:

Pretežno sunčano, sveže - mainly sonny, cold

Temperatura: od 5 to 7 stepeni - degree

Relativna vlažnost - relative humidity: 50 %

Vetar - Wind: jugoistočni - N 5-10 m/s

Staza - Trail: bez snega - no snow